Temat
:
Nasz klan upadł. ;<<
Zobacz pojedynczy post
11-06-2009, 20:17
#
23
Rater
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
"nubić" to czasownik odrzeczownikowy xP Omg, pemek jak możesz tego nie wiedzieć? Oznacza on ni mniej, ni więcej co zachowywać się jak nub ;*
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero
Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rater
Znajdź posty użytkownika Rater