Zobacz pojedynczy post
stary 11-06-2009, 20:17   #23
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

"nubić" to czasownik odrzeczownikowy xP Omg, pemek jak możesz tego nie wiedzieć? Oznacza on ni mniej, ni więcej co zachowywać się jak nub ;*
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem