Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2009, 21:52   #5
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Komp (Winamp) tudzież Samsung Pendant czy jak on się nazywa (fajny, malutki ^^' - jest na nim napis YP-F2R) i słuchawy z Media Marktu za 3 dychy (ot co - nie bardzo słyszę różnicę między sprzętem za 10 i za 150, a takie 3 dychy nie są za drogie i dość długo się trzymają).
Łał, jak to było dawno. Teraz mam Zenusia od Creative (mp4) i słuchawki, które kosztowały mnie chyba z 50 groszy. Straszna jakość dźwięku, ale ostatnio nie stać mnie na lepsze. A stosunek cena/jakość i tak mają chyba najwyższy z jak na razie 'osłuchanych' przeze mnie słuchawek xP
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem