Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Komp (Winamp) tudzież Samsung Pendant czy jak on się nazywa (fajny, malutki ^^' - jest na nim napis YP-F2R) i słuchawy z Media Marktu za 3 dychy (ot co - nie bardzo słyszę różnicę między sprzętem za 10 i za 150, a takie 3 dychy nie są za drogie i dość długo się trzymają).
|
Łał, jak to było dawno. Teraz mam Zenusia od Creative (mp4) i słuchawki, które kosztowały mnie chyba z 50 groszy. Straszna jakość dźwięku, ale ostatnio nie stać mnie na lepsze. A stosunek cena/jakość i tak mają chyba najwyższy z jak na razie 'osłuchanych' przeze mnie słuchawek xP