Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus
tak , bo dalej jestem z tego dumny ze moj ojciec potrafi dac komus w ryj a nie jest jakims magisterem w okularach ktory moze dostac od byle lebka.
|
Na pewno dzięki temu osiągnął w życiu więcej niż ktokolwiek =D "Potrafienie dawać komuś w ryja" przydaje się, gdy jesteś nastolatkiem. Dorośli na poziomie, powinni raczej miażdżyć siłą argumentów, a argument pięści zostawić ludziom, którzy nie wykształcili jeszcze mózgów ;]
@down
Bandy dresiarzy nie zmiażdżysz, nawet gdybyś był najsilniejszy na świecie. Przynajmniej ja nie znam nożoodpornych ludzi, nie wierzę opowiadaniom "kumpli spod bloku" pod tytułem "Najebałem pięciu drechów". Umysł ma więcej zastosowań w codziennym życiu niestety.
Zresztą stary Albertusa to Vegeta =D
@Ulrikk
Dzięki za cynk. Chodziło mi o bycie troglodytą, a nie o zaniedbywanie ciała. Nie wiem, nie znam przyszłości ani Ciebie ; p