Zobacz pojedynczy post
stary 04-07-2009, 11:20   #2
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 26

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale jesli chcialbys naprawde wlasna szisze to mozna lajtowo zmontowac taka.

bierzesz butelke po dr.vitt (dzban) wsadzasz do niej metalowa rurke i kawalek zwyklego weza ogrodowego, calosc uszczelniasz silikonem i masz zajebista sziszke ;p jedyne co to trzeba dokupic cybuch, bo nie wpadlem na pomysl jak go zrobic.

co do sziszy dwuwezowej to dym jest taki sam, ale nie da rady palic naraz z 2 wezykow, trzeba zatykac jeden, gdy ktos pali z drugiego :-)

Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all
Yallah jest offline   Odpowiedz z Cytatem