nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale jesli chcialbys naprawde wlasna szisze to mozna lajtowo zmontowac taka.
bierzesz butelke po dr.vitt (dzban) wsadzasz do niej metalowa rurke i kawalek zwyklego weza ogrodowego, calosc uszczelniasz silikonem i masz zajebista sziszke ;p jedyne co to trzeba dokupic cybuch, bo nie wpadlem na pomysl jak go zrobic.
co do sziszy dwuwezowej to dym jest taki sam, ale nie da rady palic naraz z 2 wezykow, trzeba zatykac jeden, gdy ktos pali z drugiego :-)
Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.
Y'all
|