Temat: nowy komputer
Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2009, 16:24   #13
Aron Roar
Użytkownik Forum
 
Aron Roar's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: skuntowni
Wiek: 32
Wpisy bloga: 23

Posty: 292
Stan: Na Emeryturze
Aron Roar ma numer GG 833224
Domyślny

@up
Czwarty rdzeń można odblokować na każdej płycie posiadającej funkcję ACC. I nie da się aktywować czwartego rdzenia w athlonie x2 tylko w phenomie x2, a i tak szansa w tym przypadku jest mniejsza niż w phenomie x3.
Jeśli chodzi o AsRock'a to jest to bardzo dobra firma i zdarzały jej się modele i gorsze i lepsze. Osobiście patrzę na dany model, anie na markę.
A gadanie, że gry nie obsługuja czterech rdzeni tez mnie wkurza. Coraz więcej gier korzysta ze wielu jaj i ich liczba nie będzie spadała, a rosła. Tu by się jeszcze przydało wiedzieć czy autor zamierza zmieniać komputer w ciągu najbliższego roku czy dwóch. Jeśli zamierza to lepiej kupić lepszy dwujajowy CD2, jeśli nie to nowe phenomy są w sam raz.
__________________
Bloki mom ojczysnom
Aron Roar jest offline   Odpowiedz z Cytatem