Zobacz pojedynczy post
stary 22-07-2009, 10:05   #141
3M0-B0Y
Użytkownik Forum
 
3M0-B0Y's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Odnosząc się do tego co napisał autor tego tematu.

Osobiście grałem wszystkimi profesjami na 100lv+ i szczerze mówiąc najlepiej mi się gra knightem. Prawda, że na wojnach jest pionem i nie może expić opłacalnie na mocnych potworach.

Ale szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza mogę expić na dragon lordach, frostach, sea serpentach, nightmarach, warlockach. Czasem wpadne na grim reapery albo demony na godzinke powastować sobie kasę ;-)

Pal mnie denerwuje, to ciągłe uciekanie przed nightmarami. Knightem sobie klikne raz na moba i go leje.

Pal ulepszeniem knighta? A co ma powiedzieć sorc i druid ;-)

Jak Pal/Sorc/Druid są tacy mocni to niech wyskoczą na solo z moim knightem na full wyładowanym key ringami i potami;-) Powodzenia życzę ;-)

No i co zrobisz?? mele+exori gran combo? i co wygrasz? walka bedzie wygladac tak ze knight zacznie spie***** keidy zabraknie mu potow i tyle.
Jak ty sobie wyobrazasz pvp 1v1 w tibii na lvl 200++? przeciez to bedzie walka bez konca (wygra ten kto ma wiecej potek i run). Tibia(pvp) =/= inne mmo(pvp).

Oczywiscie mowie to o czystym pvp bez zadnych botow....
3M0-B0Y jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.