Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2009, 19:39   #19
_cineq_
Użytkownik Forum
 
_cineq_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Kalisz

Posty: 170
Świat: arcania
Poziom: <10
Skille: 56wbicu
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 3M0-B0Y Pokaż post
pozdro jak chcesz bloczyc bossy na utamo paladynem, normalnie bloczyc sio cie leczy a ty potka+sany ...
dzieki za pozdro imbecylu. napisalem wyraznie ze za jego hp normalne beda odpowiadac siocherzy, a on ma tylko nadrabiac mane (czyli ma wiecej niz by zrobil z tym swoim sanem jak i tak by padl na combo zrywajac fullhp). moge dodac ze to nie ma sie oplacac. gdy ktos bije orshabaala to liczy na waste czy poprostu robi to dla rare loota?
widac gowno zrozumiales z tego co napisalem na temat "bezwzglednego hp" ale to juz tylko i wylacznie twoj problem, jak nie masz pojecia o czym do ciebie mowie, badz masz problemy z czytania ze zrozumieniem.
__________________
"Ze świata tego każdy ma tyle. ile sam sobie weźmie."
Giovanni Boccaccio

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Erverse/Jerkov: to jest temat w dziale Arcania. Nie wiem jak wy, ja zauważyłem, że tutejsze tematy są jakby... w nieco innym świecie. Pełno tu żartów, szyderstw i ironii, których nie rozumiem. Wy, jak widzę, też.
@Browara mu!


Chlopakom z uzi
Biorą do buzi.
_cineq_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem