Dziś CipSoft pokazał kolejną
developer note, która informuje nas o tym, co ma zostać dodane w niedalekiej przyszłości, a mianowicie transfer postaci na inny świat. Może nie jest to żadną niespodzianką dla niektórych, ponieważ kilka tygodni temu
temat z tą propozycją awansował z
obiecującego pomysłu na
gorący temat.
CipSoft chce dać graczom szansę, by mogli przenieść swoje postacie na inny świat, jeśli nie chcą dalej kontynuować gry na ich pierwotnym świecie. Ten ogromny krok będzie miał wpływ nie tylko na stan postaci, ale także odbije się na społeczności danego serwera, dlatego konieczne są pewne ograniczenia.
Pewnie każdy z was chciałby dowiedzieć się więcej o tej koncepcji. W takim wypadku zapraszamy do uważnej lektury notki. CipSoft, jak zawsze, chce poznać opinię graczy na ten temat. Każdy może wyrazić swoją opinię, wskazać co się podoba, a co nie, oraz co najważniejsze, uzasadnić swoją odpowiedź. Można także wskazać wady i zalety tego systemu. Pamiętaj: im stworzysz bardziej konstruktywną opinię, tym lepiej pomożesz!
CipSoft zachęca również do wzięcia udziału w
dyskusji na temat tibijskich questów. Które lubisz najbardziej, a które najmniej i dlaczego? Zespół zajmujący się treścią oceni opinię każdego, aby sprawdzić, gdzie należy coś zmienić i na co trzeba uważać przy nowych questach.
Dzięki pomocy użytkowniczki
Martka notka ta została przetłumaczona na język polski. Można ją znaleźć
TUTAJ.