Zobacz pojedynczy post
stary 14-08-2009, 15:14   #1
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 31
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny Zadania Grizzly'ego Adamsa dopasowane pod wysokopoziomowe postacie.

Z dzisiejszym zapisem serwera zostały wprowadzone poprawki do zadań Grizzly'ego Adams'a zwanych również jako "Killing in the name of...". Kiedy nisko i średnio poziomowe postacie miały łatwe zadania do wykonania, te bardziej doświadczone musiały ponosić niewyobrażalne straty czasu oraz środków, by wspinać się ranga po randze w "Społeczności Łapy i Futra". Teraz doświadczeni gracze będą łatwiej awansować. Te zmiany zostały zaproponowane przez graczy w jednej z ich sond.

Jak to działało do tej pory:
Po wykonaniu zadania twoja postać dostawała 1 punkt. Po zdobyciu 50 punktów awansowała na najwyższą rangę "Elitarny Łowca". Nie było znaczenia, czy twoja postać miała niski, średni, bądź wysoki poziom doświadczenia. Każdy miał takie samo zadanie.

Jak będzie działać:
Wysoko poziomowe postacie będą dostawać 3 punkty za wykonane zadanie oraz dodatkowy jeden za zabicie bossa. Dzięki temu będą dostawać 4 punkty, zamiast jednego. To znaczy, że, aby zdobyć ostatnią rangę musi wykonać przynajmniej 13 zadań.

Odnosi się to tylko dla czterech zadań zlecanych przez Grizzly'ego. Postacie do poziomu 89 nie doświadczą żadnych zmian. Co więcej, będzie to obowiązywać tylko dla zadań wziętych po dzisiejszym zapisie. Kolejną rzeczą jest to, że nie dostaniesz żadnych dodatkowych punktów, jeśli wykonałeś zadanie w przeszłości.

Oprócz tych zmian zostało naprawionych parę problemów:
  • Został odkryty oraz usunięty ślepy zaułek w "scatterbrained sorcerer quest"
  • Już nie jest możliwe blokowanie graczy na dachach za pomocą paczek i pól ognia.

Wesołego polowania!
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Slythia - 24-08-2009 o 15:03.
Vasudanin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.