Zobacz pojedynczy post
stary 17-08-2009, 13:30   #74
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Re.Up
Ty się starasz być trv, a Toola nie znasz? No weeeź... xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Rozwiń - chyba nie chcesz mi powiedzieć, że slipgniot jest dobry?
Raz na jakiś czas posłuchać Slipgniota to fajna sprawa. Ale chodzi mi raczej o jeden z twoich avatarów (pierwszy na forum?).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Moge Ci zrobic zdjecie ksiązki "Parabola" o zespole Tool,zdjecia ich orginalnych płyt jak i zdjecia orginalnych płyt Comy,a także koszulek Toola'a i Korna które nadal trzymam z sentymentem, wiec cos o tym wiem, ludzie sie po prostu zmieniaja lasuszku
Ja stoję w miejscu, a nawet się cofam. Gdzieś tak nawet do początku lat 60. Dobrze mi z tym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
@Slipknot
Zobaczyłem Slipknota zanim go usłyszałem... na koszulkach 13latków. Już wtedy wyrobiłem sobie o nim opinię nawet nie odsłuchując jednego kawałka. Może nie było to zbyt obiektywne, więc dzisiaj spróbuję trochę odsłuchać Slipknota, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wszyscy trv tak robią. Trzeba być zajebistym i oceniać artystów po tym jakie mają branie u trzynastek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
To dlatego chce wytlumaczyc ze pogo raczej nie idzie nazwac impreza.Tumanie.
Nie wiesz o czym mówisz.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem