Witam was wszystkich

dawno mnie nie było, troche glupio tak nagle zniknałem, ale nie mialem czasu na pewne rzeczy i chcialem calkowicie skonczyc z tibia, dlatego tak wyszlo. Mam nadzieje ze co po niektorzy nie beda obrazeni bo nie wywiazalem sie z pewnych zadan
Od dzisiaj powracam jako aktywny uzytkownik
POzdrawiam
