W dniu wczorajszym dochodzi do spotkania "przy kiełbie" ekip: Gryf Słupsk oraz Kaszubia Kościerzyna ( 17 x 17 ). Po ok. minutowym grillowaniu wygrywa Gryf.
"Na klub Arka Gdynia nałożona karę finansową w wysokości ośmiu tysięcy złotych w związku z rażącym naruszeniem przepisów PZPN w zakresie zasad przyjmowania kibiców gości podczas meczu 2. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Legia Warszawa - wpuszczenie grupy około 160 kibiców Legii Warszawa bez autoryzacji klubu macierzystego na sektor kibiców gospodarzy." - poinformowała w czwartek Ekstraklasa SA. Włodarze Legii i Ekstraklasy SA niestrudzenie starają się uprzykrzyć wyjazdy kibicom Legii. Już dzień po meczu KP Legia wysłał pismo do Gdyni, w którym poprosił o informację na temat okoliczności wpuszczenia fanów ze stolicy na trybuny. Legię zainteresował sposób dystrybucji biletów oraz to, czy Arka Gdynia jest gotowa przekazać odpowiednim organom (w tym Policji) listę kibiców z Warszawy. W myśl nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych (Art. 15 ust 1 i 2) podczas zakupu biletu należy podać w kasach dane osobowe (bilet musi być imienny). W którym więc miejscu Arka Gdynia złamała prawo? Czyżby sprzedając imienne bilety na sektory gospodarzy? Zastanawiającym jest również, na jakiej podstawie i w jakim celu dane osób, które zakupiły legalnie bilet, miałyby zostać przekazane odpowiednim organom..
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
|
Полскa!!!
Ostatnio edytowany przez Gordorczyk - 26-08-2009 o 16:52.
|