Temat: Rok szkolny
Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2009, 16:03   #123
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

a najgorsze jest ze pozniej czlowiek ktory naprawde umie cos robic zastepowany jest w pracy przez kolesia ktory nie umie nic prucz opisania budowy pantofelka.

Mnie smieszy coroczna sytuacja gdy tumany , zwykle tumany pchaja sie do liceum i maja tak takie problemy ! a jak sie jakos fartem przepchaja przez liceum i niedaj boze wepchna sie i przejda tez tak samo przez studia... a pozniej ida do pracy do urzedow itp. gdzie nie umieja nic , bo nadal sa tumanami , tylko ze teraz zna pare wzorow fizycznych itp. co mu sie jna 99,9 % do zycia nie przyda. I przez takich mamy to co mamy , czyli zle pracujace urzedy i inne publicze instytucje...


Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +

a nie ze kolesie co w 3 gim mieli srednia 2.60 ida do liceum i co śmieszniejsze zdaja do drugiej klasy...


u nas nnowa nauczycielka od przedsiebiorczosci nam opowiadala , ze ludzie z zawodowek to albo tumany co chca szybko skonczyc szkole i isc do roboty , albo duzo mądrzejsze osoby ktore mysla przyszlosciowo i chca miec dobry fach w reku. duzo rzeczy nam opowiadala , i uwazam ze ma racje. Po takim liceum ja nie mam nic , nic nie umiem (potrzebnego do zycia) a po zawodowce chociazby umiem pracowac w jakims zawodzie a jak wam wiadomo zwykly pracownik prace znajdzie , moze za gorsze pieniadze ale ja wole zarabiac mniej i miec prace niz byc bezrobotnym kolesiem ktory skonczyl studia.

najlepiej robia ludzie ktorzy zaczynaja od zawodowki , pozniej liceum takie pozawodowe i na koniec studia. Wtedy maja i zawod i papiery wiec wtedy jest lepiej.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem