Zobacz pojedynczy post
stary 07-09-2009, 16:38   #72
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 31
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

A young man was planning to get married and asked his doctor how he could tell if his bride is a virgin.
The doctor said, 'Well, you need three things. A can of red paint, a can of blue paint and a shovel..'
The man was astonished and asked, 'So what do I do with these?'
The doc replied, 'Before the wedding night, you paint your one ball red and the other ball blue. If she says, 'That's the strangest pair of balls I ever saw', you hit her head with the shovel.'

Takie znalezione przed chwilką.

Wersja przetłumaczona:
Ukryty tekst:
Młody mężczyzna planował ślub i spytał doktora jak sprawdzić, czy jego narzeczona jest dziewicą. Doktor powiedział "Więc, potrzebujesz trzy rzeczy. Pojemnik z czerwoną farbą, pojemnik z niebieską farbą i szpadel." Facet zebrał wszystko co miał i spytał doktora "I co ja mam z tym zrobić?" Doktor mu odpowiedział "Przed nocą poślubną pomaluj swoje jedno jądro na czerwono, a drukie na niebiesko. Jeżeli ona powie "To są najdziwniejsze jądra jakie widziałam" uderz ją szpadlem.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem