Temat
:
Reaktywacja klanu.
Zobacz pojedynczy post
15-09-2009, 17:45
#
9
pemek33
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 17 08 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 38
Posty: 269
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
pemek33
Gildia:
Tibia.pl Clan
Świat: Soldat
Skille: dobre;]
Poziom mag.: ;E
Ok, zaczekamy do soboty, zobaczymy ile się osób zbierze.
Jeżeli macie jakichś znajomych grających w Soldata, to wołajcie ich
__________________
Ostatnio edytowany przez pemek33 - 15-09-2009 o
21:35
.
pemek33
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do pemek33
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika pemek33