Temat
: Inne
200 ek zabity przez 34 lvl
Zobacz pojedynczy post
23-09-2009, 17:52
#
3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35
Posty: 8,453
Stan: Początkujący
Jak ktoś lubi siedzieć i gapić się 1:30h jak 2fe biją 200ek leczącego się na bocie to polecam jak najbardziej.
Rybzor
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybzor
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Rybzor