no tak , ale po co ryzykowac skoro moga se siedziec u siebie a my u siebie? Pozatym gdy sa sami to nawet murzyn czy arab bedzie normalny , ale jak bedzie ich 10 czy 15 to juz zaczyna sie robic tak jak opisalem.
Ale np. Chińczycy/Japończycy nie są tacy źli , nie raz bylem na ich dzielnicy i było w miarę normalnie. Ale i tak wolałbym żeby siedzieli u siebie chociaż ze do nich specjalnej nienawiści nie mam. Pomimo tego ze chyba są nieszkodliwi (przynajmniej ja nie widzę) to nie chciałbym żyć w ich otoczeniu bo na pewno po jakimś czasie znienawidziłbym ich tak jak tamtych.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x
i ty mówisz o szacunku do innych, skoro sam niesłowny jesteś?
|
bo myślałem ze zaczną się głupie prowokacje (Beholder i inne takie) jak zawsze , ale zobaczyłem niegłupie posty to ciężko nie odpisać ;D