Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheMarcel
pierwsze softy mialem bodajze na 45 lvl pozyczone od kumpla, full citizen i czaszka wizarda to bardzo drogie addony,nie? Na dragonie w thais z demon skeletami XDDDDDDDD fajnie masz. Tak mam 14.5 , zazdroscisz ;<?
@heheczki aka nieogar yetti
kupilem pacca 3x,czyli wydalem na tibie okolo 280zl, i co z tego? nie rozumiem cie czlowieku,spamujesz cale forum,ogarnij. A co paulstinhy,to on gra duzo dluzej niz ja,wiec pacc mial pewnie z 20 razy, moze zrobisz 9 lvla noobchara na elerze i zaczniesz spamowac tibiabr.com??????????
|
No exhado prosze cię ;/ chyba nie zaprzeczysz, że znaliśmy się około 2 lata? Addony to ty miales za jakies 800k wtedy (z rl qplem sie z ciebie nabijalismy, że taki lvl, a już tyle kasy na allegro wydaje). Ty kumpli nie masz (może regore nie zdziwie się jak będziesz na lodzie niedlugo). Co do softow to ja swoje widziałem i wiem, że bez allegro byś nie miał nawet 1kk do tej pory boś ci***. Mówisz, że masz tyle kasy bo masz 3 chary 80+, tylko dziwne, że żadną postacią nie zrobiłeś POI.
