Temat: Pogaduchy
Zobacz pojedynczy post
stary 29-10-2009, 22:24   #109
<8>Borys<8>
Użytkownik Forum
 
<8>Borys<8>'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007

Posty: 183
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zorganizowałem 5 osób do gry w soldat i powiedziałem, że zmierzymy sie z moim pro klanem mam nadzieje że nie kłamałem ;P więc dawać zebrać się w ok. 5 osób, ustalimy termin i zagramy "clan game"
Wgl mnie na soldat chwyciło ostatnio

Ostatnio edytowany przez <8>Borys<8> - 30-10-2009 o 21:28. Powód: Edit: a nawet 5 osób ^^ tylko czemu nikt nie odpowiada? ;<
<8>Borys<8> jest offline   Odpowiedz z Cytatem