Temat
:
Pogaduchy
Zobacz pojedynczy post
29-10-2009, 22:24
#
109
<8>Borys<8>
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 02 2007
Posty: 183
Stan: Na Emeryturze
Zorganizowałem 5 osób do gry w soldat i powiedziałem, że zmierzymy sie z moim pro klanem
mam nadzieje że nie kłamałem ;P więc dawać zebrać się w ok. 5 osób, ustalimy termin i zagramy "clan game"
Wgl mnie na soldat chwyciło ostatnio
Ostatnio edytowany przez <8>Borys<8> - 30-10-2009 o
21:28
. Powód: Edit: a nawet 5 osób ^^ tylko czemu nikt nie odpowiada? ;<
<8>Borys<8>
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do <8>Borys<8>
Znajdź posty użytkownika <8>Borys<8>