Zobacz pojedynczy post
stary 03-11-2009, 18:43   #5
Tezaho
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzes Pokaż post
-Fun z gry, żeby exp był urozmaicony i nie było zbyt monotonnie (tu z tego co pamiętam spory - dla knighta, chyba że coś się zmieniło)
Polecam Paladyna
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzes Pokaż post
-Zarobek (chociaż, żeby były minimalne plusy jeśli chodzi o hunty, postać powinna na siebie zarabiać. Tu słyszałem że postacie magiczne mają z tym problemy)
Polecam Knighta/Paladyna
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzes Pokaż post
-skill/mlvl trening, wiadomo każda postacią coś trzeba robić, jednak mlvl z tego co pamiętam u postaci magicznych jakoś tam leci do góry - wandy, knightem jest monotnnie, ale przynajmniej nie uciążliwe. Najgorzej ma pal - ciągłe zbierani broni do skillowania.
Łatwe, tanie skilowanie - Knight.

Sorcerer/Druid - Polecam, wg. mnie najciekawsze profesje. sam posiadam 85+ lvl Druida i gra się dobrze. Co do waste... jak przycisneła bieda, nauczyłem się zarabiać.

Paladyn - Fajna profesja. Na wyższym levelu, ora prawie wszystko... Zwykle wychodzi na plus.

Knight - Dobry cashmaker... gra knightem przed 80 lvl jest trochę nudna... hmm.. nie, ale troche monotonna, nawet na PACC. Aczkolwiek, dobry knight zawsze się przyda (bloker na huncie, trapowanie/blokowanie na wojnie)
~
Wybierz knighta... zarobisz trochę kaski, ogarniesz co się zmieniło w przeciągu tych 2 lat i jak bedzie ci się dobrze grało to będziesz nim grał, a jak nie to wybierzesz inną profesję.
Powiedzmy sobie szczerze, wybierając knighta nie ma że coś się nie uda i bedzie waste... ale bijesz nudne, ''słabe'' moby.

Ostatnio edytowany przez Tezaho - 03-11-2009 o 18:49. Powód: [/QUOTE]
  Odpowiedz z Cytatem