Temat
:
Combat Arms
Zobacz pojedynczy post
12-11-2009, 21:58
#
217
Pawolka93
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 09 12 2007
Posty: 522
Imię:
Sam nie wiem xD
Profesja: Elder Druid
Świat: Tego też nie xD
Poziom: xD
Skille: xD
Poziom mag.: xD
Zebralibyśmy się dzisiaj w 4 o 22:30, czy 23:00 na jakieś meczyki?
Graliśmy przed chwilą z Serhem pierwszy mecz w ESL 2 vs 2 eli na deathroomie z jakimiś pro-niemcami i dostaliśmy 28:22 i 27:24 xD
Pawolka93
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawolka93
Znajdź posty użytkownika Pawolka93