Zobacz pojedynczy post
stary 26-11-2009, 16:45   #143
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
To jest bardziej porównanie np. do wyrzucenia z domu niż do podboju ojczyzny... ale skoro trzymamy się ojczyzny: nie oddałbym za te 200 zł życia.
Ja też nie, ale zabrać sobie, wiedząc, że mam szansę, bym nie dał.


Cytuj:
Przestrzeń prywatna (własna) a przestrzeń narodu (abstrakcji) to dwie zupełnie różne rzeczy.
To jest to samo, tylko w mniejszej skali. Mieszkanie jest twoje, możesz tam wpuszczać, kogo chcesz. Teren danego kraju należy do narodu i naród (rząd) może tam wpuszczać, kogo chce.


Cytuj:
W domu i tak mówisz jak chcesz. W urzędzie i tak nie powiesz 'no i tego, k*rwa, chcem, k*rwa, dowoda osobistego'. Każą Ci szprechać polskim urzędowym ; )
Ale to nadal polski


Cytuj:
Picia w miejscach publicznych (a o tym mówiłem) zakazuje prawo.
Ale ja nie pytam, czego zakazuje prawo, tylko co jest złego w piciu



Dla mnie nie. Jak mówiłem, nie odczuwam ani dumy ani wstydu z powodu czegoś, do czego się nie przyczyniam.



Szkoda, bo akurat zaczął mówić coś skrajnie przeciwnego moim poglądom, ale przynajmniej w miarę składnie ; )[/quote]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
"gotów do poświęceń dla niej" - to chyba znaczy, że stawiasz naród nad sobą, skoro poświęcasz się dla niego?
Niekoniecznie, mój tyłek liczy się dla mnie najbardziej, a w interesie mojego tyłko leży to, żeby bąki mógł puszczać po polsku, a nie niemiecku, rosyjsku, ugandyjski w/e

Cytuj:
Ło jezu. Stawiać przed wyborami?
No i co dalej?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem