29-11-2009, 03:22
|
#1050
|
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Kraków
Posty: 742
Profesja: Elite Knight
Poziom: 300
Skille: 102/98
|
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szczygiel
Forum twojej gildi? No kurwa, juz Velrox ten temat poruszal, jestes debilem.
Mozna jedna deklaracje, owszem, ale EDYTOWAC ja mozna do woli.
A jak sobie wyobrazales wojne bez tamtego polaczenia? 5 vs 20? Gildia odpowiada lol, przeciez odeslalem na 3 miesiace, ale wy tego nie chcieliscie juz. Zeeeero, wlaze w dupe kazdego (kurwa kogo?), lize dupe kazdemu (kurwa komu?) no tak, jestesmy krolami.
Za 3 miesiace koncze 18 lat, wybacz, ze jestem troche mlodszy niz ty, temat szkoly to przemilcze, bo jeszcze nie mialem okazji skonczyc mojej szkoly, a moja wiedza przewyzsza twoja wiedze kilkunastrokrotnie, temat zycia poza tibia, hehe - wiesz najlepiej! Twoje zdanie, psy zdania nie maja.
I kurwa na chuj spacje przed przecinkiem? Wez bo wydaje mi sie, ze czytam wypowiedz jakiegos debila z tibia.pl... Fakt kurwa, sorry jestes nim.
|
hahhaahahahahahaah leże i kwiczę. Ty myślisz że każdy z nas ma czas napie.. przez 2-3 miesiące po 12-16h dziennie jak ty i Twoi koledzy? wyjdź już razem z kolegami bencwale z tego forum bo jesteś żałosny, A i zapraszam na nastepne poi i inq, tylko nie zapomnij o blesach lol
|
|
|