Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siwuszka
Akurat nie interesuje mnie zdanie innych facetów, gdyż mam już jednego i tylko jego zdanie mnie interesuje na mój temat. Natomiast cieszę się, że poznałam Twój typ. Brak Ci odwagi, gdyż nie podpiszesz się nickiem z gry. Sądzę, że 90% kobiet przyznało by mi rację, że jesteś ( przepraszam, jeżeli Cie obraziłam) ciotą.
|
Ja sie nie podpisze bo teoretycznie jestem neutralnym graczem, chociaz srednio raz dziennie sie jakis dzieciak od was przypieprza do mnie. Juz pare razy na mnie PA robiliscie, wiec co teraz mam sie podpisac?
Liczysz sie tylko ze zdaniem twojego chlopaka bo on ma wyjebane na ciebie i twoja patologie, a inni z ktorymi zdaniem sie nie liczysz dostrzegaja w twoim zachowaniu cos nie tak i to jest opinia wiekszosci. ale z ich zdaniem sie juz nie liczysz bo jest ci nie przychylne i nie na reke. Gratuluje filozofii, glowa wielka zdeformowana szkoda tylko ze w srodku pusta
