Lampard najlepszym piłkarzem dekady? Nawet nie słyszałem o takim wyróżnieniu, niemniej - zgadzam się. Szkoda, że Ronaldo nie trafił do United dwa sezony wcześniej, bo to Portugalczyk cieszyłby się teraz z tego tytułu.
Ramsey piłkarzem na miarę Fabregasa? Oglądałem go w Arsenalu i powiem tylko, że kariera w Boltonie to maksimum dla tego zawodnika. Co jest w sumie bardzo na wyrost patrząc na to, co wielki Jay Jay Okocha w tej drużynie wyprawiał. Vermaelen kapitanem Arsenalu? Może za parę lat, zanim przejdzie do Manchesteru City bądź Portsmouth.
Edit: Hasło "5 klas lepszy" jest bez pokrycia. Paul Scholes był znakomitym piłkarzem. Teraz służy Manchesterowi jako świetny zmiennik, klasowe uzupełnienie składu. Nie sądzę, że Arsen Wenger nie chciałby mieć takiego gracza w swoich szeregach.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Ostatnio edytowany przez Berbatov - 27-12-2009 o 15:18.
|