Zobacz pojedynczy post
stary 19-01-2010, 17:09   #4791
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GoblinKiller Pokaż post
A twoje 2 posty wniosły wiele..
Jak juz piszesz to mozesz przedstawic wlasny punkt widzenia i niekoniecznie musisz ubogacać swoja wypowiedz o wulgarne wyrazy i osczerstwa
Jak sie czyta po raz setny nie prowadzące do niczego przypuszczenia nie sposób (przynajmniej dla mnie) nie użyc wulgaryzmów...
Porównywali ssq do innych questów , szukali analogii m.in w lighthouse quescie i nic to nie dało ,a sprawdzenie czegoś takiego zajęło by wieki.I nie ma dowodów dzięki , którym można by przypuszczać , że coś takiego jest , bo to szukanie jak igły w stogu siana.(w przypadku porównania do oaka trzeba by zrobić tego questa od początku do konća aby stwierdzić , że te znikanie ss jest teraz dla picu)

Cytuj:
A masz argumenty przeciw?
Fakt , że nic nie wskazuje , że są jakies powiazanie powinien byc odpowiednim argumentem.To tak jakby powiązywać wiewiórkę z Alim Agcą
Cytuj:
Wykorzystam tutaj -Dowod nie wprost - zaprzeczenie twierdzenia sprzeczne z zalozeniami
Aż się pogubiłem... :[
Cytuj:
Co jak co to przeczytalem caly temat i to wiele czasu temu .. Sa wczesniej moje posty jeszcze - moze ty nie przeanalizowales calego materialu i prubujesz urkryc swoja niewiedze..
Przeczytałem , przczytałem... ;P Moją niewiedzę ? Niby gdzie?W ogóle do czego jest to odniesienie ? Moją nie wiedzę ale w czym bo naprawdę nie wiem o co ci teraz chodzi.
Aha tamten kawałek to był do kubola .
Cytuj:
Hmm, czytanie ze zrozumieniem sie kłania...napisałem wyraźnie ze byl do wyonania ale jakis czas zabralo rozszyfrowanie jak...

Moze zapodaj dowody/screeny/ ze jest inaczej.. (tylk bez fakow prosze)
Napisałeś , że długo nie został wykonany aż tomurka zrobil taska , i tu się mylisz bo było przez ten czas kilka doniesień , że ludzie go wykonywali (czas pomiędzy pierwszym upem questa a tomurką), w twoim poście jest to tak napisane jakby nic się przez ten czas nie działo
Cytuj:
Quest po updacie zmienil sie i nie dalo sie go wykonac w ten sam sposob , długo nie został wykonany, aż jeden z graczy - Tomurka
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 19-01-2010 o 17:16.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem