Zobacz pojedynczy post
stary 12-05-2010, 04:16   #49
galiel91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2010

Posty: 3
Domyślny

Mówicie że tibia ma "to" a czegoś innego nie ma...

Przyrównując ją do metina czy innych gier tego typu robicie błąd. To tak jakby porównać szachy do gta i kłócić się dlaczego w szachach nie ma broni, aut i czołgów
Tibia urzekała zawsze swoją prostotą, jest łatwa, nie wymaga wielkiego myślenia, nie jest skomplikowana, dlatego przyjemnie się w nią gra. Sam uważam że CIPy wprowadzają trochę za dużo zbędnych i niepotrzebnych zmian, ale tak jak ktoś już powiedział trzeba iść do przodu (kto się będzie pluł do Microsoftu że Windows 7 jest do bani bo już nie trzyma klimatu Windows 98 itp)

Ktoś komu Tibia się nie podoba niech po prostu w nią nie gra, zabawne jest również to że ludzie narzekają na te ciągłe udogodnienia, ale jak przyjdzie co do czego i update jest już wgrany, każdy cieszy się nowymi opcjami i siedzi cicho.

Dla tych którzy tęsknią za czasami gdy od szybkości ruchów myszką zależało twoje "życie" oczywiste info: istnieje masa ots na których każdy może się wyżyć do woli na wybranej przez siebie wersjii Tibii

to chyba tyle, dobranoc
galiel91 jest offline