Temat: Starcraft 2
Zobacz pojedynczy post
stary 30-05-2010, 12:26   #22
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulikos Pokaż post
A mi jest bardzo smutno bo nie potrafie tego keya zdobyć ;p już od x czasu.

Czy wie ktoś jak sprawdzić e-mail na który rejestrowało się konto w w3 na battlenet? Bo chyba jeśli ma się konto battlenet z jakąś grą blizzarda to dostanie się keya ale sam nie wiem. No lipa bo czytam i wszędzie same wałki i poza konkursami na jakis fanowskich stronach nie ma opcji zeby klucz dostać ;/
Wejdz na battlenet.pl-> starcraft 2, tam powinien byc temat zbiorczy z prosba o keya. Kolega napisal prosbe i w ciagu 20 min dostal
A co do emaila, to nie rozumiem dokladnie bo albo:
a) przy tworzeniu konta w interfejsie w3 wpisales maila, na ktorym tworzysz konto do w3, na takie konto nie dostaniesz keya do sc2
b) zrobiles bnet acc i tam dodales cd key z w3 ( jakbys dodawal gre przez steam) i tylko na takie konto, MASZ SZANSE dostac key do sc2. Aby miec szanse dostac key od blizza, po dodaniu jakies gry na bnet acc, trzeba w opcjach swojego acc zazanczyc, ze sie jest chetnym na beta testy gier z uniwersum sc, a nastepnie blizz prosi o sciagniecie programu, co sprawdza jaki mamy sprzet. Po takiej operacji, dopiero bedziesz rozwazanay, czy dostaniesz keya. Nie ma czegos takiego, ze dostaniesz na 100%. Chyba ze jestes w topie graczy gier blizzarda, oni dostawali z punktu

Edit: nie doczytalem, ale juz nie chce mi sie poprawiac postu
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 30-05-2010 o 12:36.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem