Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek
Po 1. panie 12-latku, pisz se na privie co chcesz. To nie jest rasizm, bo to będzie dotyczyło wszystkich państw. Wszyscy jakoś potrafią rozmawiać po angielsku na trade, na privie nie mówię i na guild bo to nikomu nie przeszkadza, ale na trade i innych channelach ma się k*rwa używać języka angielskiego. w 10000 % popieram. Jak to wprowadzą to może nawet wrócę do tibii... Wreszcie koniec "A tfoja stara miesha bikos uokciem!" na trade, zaj*biście mi isę to podoba.
|
A po 2 Pisanie w innym języku niż angielski na wymienionych przez Ciebie kanałach(trade, game-chat)
jest zabronione odkąd pamiętam. Radzę poczytać tibia rules. Każde takie naruszenie mógł raportować senior tutor a od niedawna każdy może to zrobić. Ban jest chyba na tydzień, z tego co pamiętam.
Mnie bardziej interesuje sprawa raportowania nadużyć z priv'ów. Gość napisze mi hunted ja go reportne za destrukcyjne zachowanie i będzie miał bana? Jeżeli tak to światy pvp staną się pedalskie.