Temat
: Serwer
Obsidia Only
Zobacz pojedynczy post
30-06-2010, 17:49
#
59
Axel'Ak
Użytkownik forum
Data dołączenia: 23 04 2010
Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Axel Akumak
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 90
Huhu... myślałem że już nikt z tego forum nie gra w na Obsidii.
Ja może z kumplem znów zaczniemy grać :>
Axel'Ak
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Axel'Ak
Znajdź posty użytkownika Axel'Ak