Temat: Serwer Nerana SS Odsłona 4:)
Zobacz pojedynczy post
stary 12-07-2010, 00:00   #9078
fetka123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2009

Posty: 96
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafi.praga Pokaż post
Ja pierdole typie, czy Ty jestes naprawde taki zryty na pizdzie czy tak tylko swirujesz? Widze ze umiesz tylko i wylacznie jechac komus na forum. Powiedz mi co Ty soba reprezentujesz? Powiem Ci: Gowno, gowno soba reprezentujesz. To ze zdales mature, no zajebiscie gratulacje ale to czyni Ciebie lepszym od wszystkich? Czyni Cie to Bogiem czy ki chuj? Ja do matury nawet nie podchodzilem, wolalem kupic. I ja tez tak moge postapic z Toba, pojechac jak z dziwka. Bo Ty mozesz tylko pojechac mi na forum, tak jak innym nic wiecej. Pisze to tylko dlatego bo nienawidze poprostu takich ludzi jak Ty, wiesz o czym mowie. Gdybys kurwa pizdzielcu cos reprezentowal wygladem, czy kurwa kozaczeniem na ulicy to nic bym nie pisal nawet. Ale jestes pizda konkretna, ktora by mi ssala jajca. Tyle w tym temacie, wiecej tu nie napisze jak nie pisalem wczesniej, ale dzis nie moglem sie powstrzymac.

PS: Nie gram w to scierwo... Pierdolony chudy lamusie !
signed nie ma nic gorszego niz hipokryta ktory no life'il calymi dniami a gdy sie w koncu ogarnal to przemadrza sie jaki on jest zajebisty ze juz w to nie gra i cisnie kazdemu ktory w to gra. Wiem ze troche bez ladu i skladu ta wypowiedz ale kazdy wie ocb jebac takich obszczymurków

ps. nie, nie gram juz w te gowno
fetka123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem