Zobacz pojedynczy post
stary 12-08-2010, 19:52   #2
Czarujaca_Lola
Użytkownik Forum
 
Czarujaca_Lola's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009

Posty: 165
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 50
Poziom mag.: 40
Domyślny

Raczej wbija się tak samo szybko jak kiedyś, ale znacząco zmieniła się mechanika gry. Kiedyś nie było różdżek i jak chciałeś poexpić, to najpierw stałeś pod depo jak debil i klepałeś runy. Mlvl rósł, a poziom expa stał w miejscu, więc w efekcie mogło się zdarzyć tak, że na pewnych poziomach lvl<mlvl.

Na dłuższą metę nie da się utrzymać mlvl na takim samym poziomie jak poziomu postaci. Zwróć uwagę, że najwyższy mlvl jest niewiele wyższy od 100, a lvl postaci przekracza 400.

Stanie pod depo i klepanie runek to debilizm. Opłacalny tylko jak jesz obiad lub czytasz książkę

Idź expić, zdobędziesz lvl i mlvl, a siła magii zależy od obu tych rzeczy jednocześnie.

A jeśli chodzi o różnicę skilli palla dawniej i dziś - jest dużo więcej mobów dających sporo expa. Gdy ich nie było trzeba było zabić więcej stworków, by osiągnąć pewien poziom doświadczenia. Więcej zabitych stworków = wyższy skill palla.
Czarujaca_Lola jest offline   Odpowiedz z Cytatem