Zobacz pojedynczy post
stary 16-09-2010, 16:51   #2251
ginccon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2010

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Katoroshi Pokaż post
Knight 50lvl
Skille 71/71 ( obecnie skilluje do 75/75 )
Eq: Zaoan Helmet, DSM, MMS, Relic Sword, Dwarven Legs, Platinum amulet, Boh

1. Czy przy obecnym stanie lub gdy wbije 75/75 będę mógł w miarę korzystnie expić na dragach? Czy jest coś bardziej opłacalnego.

2. Z blokowaniem myślę, że dam radę, ale jak duży waste byłby przy biciu solo DL'a?
Zakładam, że jesteś facc.

1. IMO dobij 75/75 i największy zysk będziesz miał na OF bez walki z wojennymi panami. Możesz tam wyciągać na 50 lvl do około 50k exp będąc samemu, nie zapominaj również o wioskach na około. Zbieraj halabardy(400gp), szerokie miecze(oferując kilka po 300gp, na pewno znajdziesz kupca) i orkowe topory(350gp). Jeśli wciąż będziesz mało obciążony zbieraj płytowe zbroje. Szamani często noszą różdżki rozkładu, a niektórzy liderzy posiadają hełmy prawdziwych wojowników lub pomarańczowe magiczne pierścienie, które powinny zwiększać Twe umiejętności.

2. Smoczy lordowie są naprawdę żywotni i potrafią używać potężnych kul ognia. Ja, który jestem paladynem o podobnym potencjale do Twojego zazwyczaj zużywam na jednego do 15 małych mikstur mocy magicznej i do 5 średnich mikstur uzdrawiających. Raz udało mi się zabić jednego z nich nie używając żadnej mikstury. Był tak słaby, że wystarczyło mi kilkakrotne rzucenie zaklęcia intensywnego leczenia, bo pozbywać się skutków ognia. Myślę, więc, że nawet niezwykle potężny smok, nie zmusi Cię do użycia więcej niż dwudziestu średnich mikstur leczących. Jestem gotów założyć, że zużyjesz ich około dziesięciu.

Ostatnio edytowany przez ginccon - 16-09-2010 o 16:52.
ginccon jest offline   Odpowiedz z Cytatem