koles masz racje, te forum zdycha i zdechnie, kwestia paru dni.
a i im nie da sie nic powiedziec, od kiedy małolaty się dorwały do klawiatur i dostały modów.
moje wczesniejsze konto zostalo usuniete, bo nie podobalo mi sie co wyprawiali niektórzy moderatorzy. (min. wieszok)
bb t.pl.
@down
przetrwać przetrwa, ale niestety nie bedzie tu juz 100 stron postów na temat nowego update.
Ostatnio edytowany przez mkbewe - 30-11-2010 o 23:09.
|