Zobacz pojedynczy post
stary 20-12-2010, 20:49   #2944
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Ziąąąą 1,5k dpsu w normal cata swoim rogalem, skoczyło mi do ponad 20 na krótko przed wejściem 4.x (oczywiście oszukiwane czyli na 3 targetach wbijane, ale to 1,5k na początku też na tych targetach). Tak samo w ICC gdzie na takim Saurfangu miałem raptem 16-17k.
No to sobie przemnóż twoje 16-17k przez ~0.7 (- ICC buff), wtedy będziesz mieć dps właściwy.
Cytuj:
Może i masz rację, aczkolwiek jak spoglądam na ceny na AH i na ilość złota jaką wyciągam. P
W podstawce 1000 golda to już była fortunka. W TBC 5k golda. w WotLKu 20-25k. W cata 100k. Mnożnik zostaje mniej więcej podobny.
Cytuj:
Później na hpki na swoim DK. To trochę wątpię.
Najbardziej skoczył base health. On nie jest modyfikowany, więc nie ma co panikować. Gear będzie robił pewną różnicę, jednak nie będzie ona tak zawrotna jak podczas levelowania. Jak mówiłem - kwestia przyzwyczajenia, nic więcej. Po prostu teraz można na spokojnie stonować bursta (nerf feral droodz!)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem