Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly
Korwin-Mikke NIE pojawia się przed wyborami, w tych, jak i poprzednich, miałem problem znaleźć go na jakimkolwiek kanale. Łaskawie zauważ, że to właśnie Pawlaki mają najwięcej czasu antenowego. A Pawlak może po prostu kieruje swój program do INNEJ GRUPY? Nie do młodszych?
|
"Pojawia sie" nie tyle w serwisach informacyjnych, co "pojawia sie" w znaczeniu raczej "uaktywnia sie politycznie w okresie przedwyborczym"

Dla wielu osob nie interesujacych sie polityka jest swiezym, rewolucyjnym powiewem, a nie nudna twarza ogladana przez lata kazdego dnia w tv - to mialem na mysli mowiac o jego pojawianiu sie.
Co do Pawlaka - czy ja gdziekolwiek napisalem, ze kieruje swoj program do mlodych? Moze niezbyt jasno sie wyrazilem, ale pisanie postow w okolicach 1 w nocy bywa trudne

Mialem na mysli to, ze Korwin Mikke trafia w gusta pewnej grupy mlodych wyborcow i osob jeszcze bez prawa wyborczego przez stwarzanie wizerunku wylaniajacego sie z nicosci rewolucjonisty, gloszacego kontrowersyjne hasla. Tym kupuje sobie glosy wlasnie tej grupy wiekowej. Bo ta grupa jest najbardziej podatna na tego typu hasla, ludzie z tej grupy nie maja tez jeszcze okreslonych w wiekszosci pogladow politycznych, sa wiec latwiejsi do zdobycia. Pawlak natomiast celuje w wyborcow starszych. Starsi wyborcy zas glosuja w zdecydowanej wiekszosci na PO i PiS, o wiele trudniej tez od nich wyrwac jakies glosy niz od mlodych.