Grałem kiedyś druidem i powiem Ci, że dasz sobie radę. Z blokerem dałbyś nawet radę na DL ale jest warunek - Premium Account lub Icicle.
Strategia gry podobna. W obu przypadkach bijesz z różdżki a dodatkowo wspomagasz się hitami ze spella Ice Strike lub runami Icicle.
Ahaa... przy porównywaniu obrażeń wypada na korzyść Icicle.
O dead jednak łatwo, chyba nie współmiernie do poniesionych strat, czy hipotetycznych zysków

Jeśli liczysz na WOI lub dragon shieldy czy inne przedmioty to się trochę rozczarujesz, bo nie spadają tak często jakby się tego chciało. Z drugiej strony nie masz tyle CAP by efektywnie expić bez ciągłego biegania do miasta z lootem. O lootbagach nie myśl nawet, bo większości i tak nie dopchasz do miasta
Popróbuj jeśli chcesz w podziemiach MS obok Thais, są tam 3 dragi dosyć rozsądnie ulokowane... minus taki, że zawsze dużo graczy tam expi. Do Venore nie masz po co iść nawet,bo zostaniesz grzecznie lub też nie wyproszony z drag lair
