Temat: DotA 2
Zobacz pojedynczy post
stary 08-09-2011, 17:44   #43
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Nienawidze gier sieciowych, które raz zarazem wydają nowe części. Potem będzie dot 3 4 56 645654654, żygam na samą myśl że ktoś mógłby mi usunąć konto, które robiłem z pół roku, bo "przykro nam, ale twoje konto zostało skasowane gdyż server został wyłączony".
Nienawidzę także tych, które kładą nacisk na "pierdoloną grafikę", mam podziurki w nosie jakihś wy***anych efektów na pół mapy, wystarczą mi inne gry, ja chce coś z "życiem" typu metin2 czy choćby taki lol. Bez przesady i kompatibilność powinna być na takim poziomie, abym mógł grać w totalne wojny 10 vs 10 z mobami na wystarczającym sprzęcie, a nie bym się przejmował pie****ymi fps'ami po 10-15.

Niedobrze mi się po prostu robi od tego trendu robienia z gier "filmów akcji", kiła mogiła.

Cytuj:
hahahahahh LoL ni jest kopia doty ? Smieszny jestes, gdyby nie dota to LoL nigdy by nie powstal.
Fail post.
Gdyby nie powstał warcraft 3 to nawet doty by nie było, a gdyby jej nie bylo to i tak ktoś wpadłby prędzej czy później na pomysł, aby z w3 zrobić sieciową gre.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 08-09-2011 o 18:12.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem