Zobacz pojedynczy post
stary 09-09-2011, 23:50   #11
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Tyle razy się powtarza, aby nie wierzyć w "cuda" w necie, różne wspomagacze i inne pierdoły, bo do tego sa popodczepiane trojany/keye i inne dziadowstwa. Za darmo nawet w szczękę nie zarobisz, a te paskudy żerują na ludzkiej naiwności i niewiedzy. Możesz narobić sie nad postacią jak pies i wszystko stracisz. Nie otwierać dziwnych linków, nie bawić się w bociarstwo, nie podawać haseł i nie logować się w dziwne strony - a wszystko będzie dobrze. W grze także nie otwierać rzekomych linków o podejrzeniu bocenia, bo Cip nie wysyła takich informacji. Słowem - być ostrożnym.
Swoją drogą ostatnio trafiłem na stronę do złudzenia przypominającą tibia.com, tyle że zamiast aktualności były jakieś dziwne rzeczy, lecz reszta - taka jak tam. Firewall wykazał jak nigdy, że strona jest bezpieczna, a oczywiście nie była. Jestem ciekaw, ile osób się tam zdążyło już "zalogować na swoje konto" ^^. Biedacy.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem