Ja uwielbiam produkować żarcie na własne potrzeby(i nie tylko), pierw łowie sobie rybki, a potem je zjadam i używam exevo pan. W ten sposób mam juz 24 Hamy, 18 roll, 19 breads, 27 red apple. A meaty,cheese,winogrona rozdaje przechodniom. Jak uzbieram sobie wszystkiego po 100 to zaczynam sprzedawać. Hamy sprzedaje po 3gc za sztuke(bo w sklepie można kupić po 4 za szt.) chlebki, bułki zostawiam do swojej kolekcji, a jabuszka na licytację wystawiam.(ludzie kupują bo w domkach to ładnie wygląda).
|