Zobacz pojedynczy post
stary 20-04-2005, 18:47   #82
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Specjalnie sprawdzilem jak wygladaja statystyki Mysta Krecik i reszty postaci na tamtym koncie... jakos w ostatnim czasie zdobywales levele na nich
bo wydalem ta postac jak juz wspomnialem powyzej i wrocilem do starej "krótka przygoda z sorcerem" naucz sie czytac dokladniej
( no czytasz mase tych postow dziennie ale jak juz odpisujesz to staraj sie odpowiednio przeczytac ze zrozumienim to na co odpisujesz)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Ciekawe jak sorc na 18 lvl ma takie cos obcykane skoro zeby tam dojsc trzeba miec 30+ lvl (bramka lvl).
Problem w tym ze tam zwykle guardy sa zlurowane zaraz pod wejscie, wiec jesli wejdziesz wrzucic f boomb to juz nie dasz rady wyjsc.
Omg a magic rope od czego jest i twierdzisz ze 8 guardow zlurowane jest zaraz przy dziurze nie rozsmieszaj mnie ty tam wogule byles ?




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Zakladajac ze zabijasz 1 ghoula 1 boltem to i tak musial bys wyciagnac z kazdego 50gp zeby wrocic z 15k.
Moj paladyn z 800 boltami zwykle wraca z 3-4k loota z ghouli, zysk jest ale nie 10 krotny jak ty mowisz.
Widac ze masz super paladyna jak expisz na gousy landzie ja expie min. nad dwoma pietrami crusader helmet questa lootuje mase scale armorow, battle shieldow, battle hamerow , axe ringi, small sharpie, steel helmety, double axy, a na dodatek z d guardow sypie sie masa zlotka i white mushroomki.
Wszystko to ma swoja wartosc wartosc i nie wyjezdzaj z tekstami tego typu bo ja bym za takie cos mial skasowanego posta bo wygladalo by to w ten sposob "juz ci wierze ze tyle kasy na soldach wyciagasz jak ja na ratach mam 100 gp po bog wie jakim czasie" ( nie powiem Gremlin madrze odpisujesz ) Tak trzymaj
__________________
Belchatow / Titania

Ostatnio edytowany przez Mysta Krecik - 21-04-2005 o 00:20.
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem