Temat: FAQ
Zobacz pojedynczy post
stary 24-04-2005, 10:00   #862
siwy132
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Mam problem z Tibią czy ktos mi pomoze ??

Mam duzy problem z tibą kiedy sie loguje pisze mi accoun disable for 5 min plese wait albo pasword not corect prosze odpowieccie mi na maila [email protected]