Temat: Sword vs Axe
Zobacz pojedynczy post
stary 09-05-2005, 18:24   #109
tomky
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 4
Domyślny AXE najlepsze !!

No właśnie to pytanie zadaje sobie każdy knight.Moim liderem w tym pojedynku są axe które sam wybrałem i napewno nigdy nie będę tego załował
gdyż na wyższym lv (Annihilator) do wyboru masz stocecutter axe które ma 50 atk. czyli to 2 więcej niz Sov a na skilach minimum 90 na tym lv (nawet gdybyś nie trenił to na 100 około 90) to te 2 punkty ataku bardzooo dużo dają!Fire axe ma 2 atk wiecej niz bs ! To także duzo a gdy nosisz gs-a (180 cap -.- to dużo do bp nie wezmiesz !!
A zresztą masz juz skile do axe masz bronie do axe to po co masz zmieniać?!
Atak jest najważniejszy.Moja rada nie zmieniaj juz broni !
A zresztom kto to pisał ze swordy są łzejsze !! Boshe co znawca miałem knighta 50 lv do swordów a teraz mam 50 knighta do axe to wiem!
Wogóle to wyzsze lv nie bedom ci biegac cale życie z bsem i walić słabe tubki !! Człowieku różnica między d lance a gs to prawie 120 cap !
Dzięki temu że daje do axe zawsze moge d lance ze sobą nosić a jak gralem 50 ze swordami to biegałem bez gsa i nie można bylo hitować

A zresztą kogo interesuja słabsze bronie trzeba myśleć z przyszłością!!
Licz 2 typy broni jednoręczna i dwureczna !( nie bede tu pisac o Sc axe i sovie )
Axe: Fire Axe 40 capa,Dragon Lance 67 capa
Swordy:Bright Sword 29 cap, Giant Sword 180 cap !
Chyba nawet nie trzeba liczyć gdyż sam gs wazy prawie 2 razy tyle co te 2 toporki!!

Ostatnio edytowany przez tomky - 09-05-2005 o 18:34.
tomky jest offline   Odpowiedz z Cytatem