Temat
:
Najpiękniejsze i najbrzydsze auta świata
Zobacz pojedynczy post
17-06-2005, 23:48
#
14
Ardi
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: WaWa joł
Posty: 38
Według mnie to naj naj ładniejszy jest Golfik IV
a shit to lada samara
Ardi
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ardi
Znajdź posty użytkownika Ardi