Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2005, 14:14   #20
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Cóż,tak się składa,że tachanie lootbagów na non-PvP jest nieopłacalne.
Poszukaj w poradnikach,tam jest napewno coś o lootbagach.Przed chwilą czytałem jeden =.= .
@Offtopic:
Jak mam pacca i targam lootbaga to nikt tego nie rusza...sam nie wiem dlaczego,może poprostu się boją ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem