Zobacz pojedynczy post
stary 21-06-2005, 17:49   #14
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

A ja mam pacca,lecz teraz uważam,że to była strata pieniędzy.Zamiast kupić sobie buty Nike'i to wolałem pacca i teraz chodze w starych i wytartych butach :/
Pacc to strata kasy...chyba,że jesteś po Wigilii
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem