Zobacz pojedynczy post
stary 21-03-2004, 19:37   #1
Kokoœ
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004

Posty: 29
Domyślny Moja wyprawa na SMOKI

Czesc chcialbym pujsc na smoki, poniewaz jeszcze nie byłem. Mam druida 11 lv 12mlv, Dla osub chetnych plecak uhów gratis. Wszyscy mile widziani oprucz pk. 8)
Kokoœ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.