Temat
:
Moja wyprawa na SMOKI
Zobacz pojedynczy post
21-03-2004, 19:37
#
1
Koko
Użytkownik forum
Data dołączenia: 24 02 2004
Posty: 29
Moja wyprawa na SMOKI
Czesc chcialbym pujsc na smoki, poniewaz jeszcze nie byłem. Mam druida 11 lv 12mlv, Dla osub chetnych plecak uhów gratis. Wszyscy mile widziani oprucz pk. 8)
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Koko
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Koko
Znajdź posty użytkownika Koko