Temat: Czy uczciwe??
Zobacz pojedynczy post
stary 03-07-2005, 15:31   #6
Adrian!
Użytkownik Forum
 
Adrian!'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Gostyń/Wlkp.

Posty: 132
Stan: Niegrający
Adrian! ma numer GG 3084903
Pergamin

nie no to jest nielegalne...ale najbardziej mnie rozwala jak wiara sprzedaje różne programy np. Mc, GG itp. raz widziałem jak gostek sprzedawał instrukcję jak zalogować się bez kolejki..ciekawe co to za instrukcja...pewnie: "Kup sobie pacca"
__________________
"Must be the reason why I'm king of my castle
Must be the reason why I'm free in my threshole
Must be the reason why I'm king of my castle
Must be the reason why I'm making examples to you"
Adrian! jest offline   Odpowiedz z Cytatem