Zobacz pojedynczy post
stary 13-07-2005, 11:29   #18
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilq
Założyciel tematu miał na celu ukazanie tego, jak współczesna młodzież uważa się za "dorosłą"...
Poza tym "co mi do tego" nie wiem ile masz lat, ale jeśli takie będzie podejście ludzi do tego typu problemów, to za niedługo wrócimy do pradawnych zwyczajów ożenku w wieku 16 lat
Poza tym, na tym forum jest sporo młodzieży w/w wieku, wiec uwazam, ze ten temat ma sens. To tylko moje zdanie
O ile mi wiadomo, mozna sie zenic od 16 lat, ale trzeba miec na to zgode rodzicow, poparta przez sad. Moglibysmy wrocic do zasady - rob sobie dzieci ile chcesz, ale je utrzymaj (bez zapomogi w takim wieku etc). Bo najpierw trzeba miec w glowie troche, zeby podchodzic do takich rzeczy. A tu oboje (to jest : chlopak i dziewczyna) wyraznie pozbyli sie tego z glowy.

@Tasior : a na co teraz ida? Na pensje ministrow, prezydentow i na ich sluzbowe samochody. Kasy na nic nie ma, ale ministerstwo zdrowia jakos moglo kupic ~30 mercedesow.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem