Test Serwer…
Pewnie wielu z was wie, że dla Game Masterów, Counsellorów, Senatorow i Tutorów dostępny jest właśnie Test Serwer. MatKus, jako admin Tibia.pl również został zaproszony. Jednak
panuje absolutny zakaz udzielania jakichkolwiek dokładnych informacji o test serwerze!
Za umieszczanie zdjęć i przecieków z test serwera grozi kara ostrzeżenia lub nawet bana na naszym forum! Tibia.pl nie toleruje zdrajców, którzy nie posłuchali próśb Guida, aby nie udostępniać informacji o teście. I dołożymy wszelkich starań żeby złapać tych tutorów, którzy takie zdjęcia zamieszczają . CipSoft
kasuje konta tym tutorom, którzy umieszczają informacje o teście!
Po tych złych informacjach mamy dla was trochę dobrych wieści.
CipSoft myśli też o Free Accountach, specjalnie dla nich oprócz nowych grafik powstały też spore podziemia! Dla FACC będzie też dostępnych sporo nowych potworków! Tak więc nuda "darmozjadów" po update nie czeka.
Tiquanda jest ogromna! Dla wszystkich posiadaczy płatnych kont czeka olbrzymi nowy obszar do zwiedzania i masa przeróżnych potworów… Miasto Port Hope jest tak duże, że można się w jego obrębie poruszać przy pomocy małych łódek, które dowiozą was w odpowiednie miejsce. Działają one tak jak normalne statki.
I oczywiście to, o co wszyscy pytaja… Soul Pointy… Wcale nie przeszkadzają, jak do tej pory nie spotkaliśmy kompetentnej osoby, która by na nie narzekała. Nie będą one sprawiać problemów nawet ludziom, którzy wolą ładować manę niż polować.
Co do systemu anty lurerskiego to jeszcze jest w trakcie zmian, ale jak do tej pory nie spotkaliśmy większych problemów z polowaniem, nawet paladynem na Plains of Havoc.
Nieznana jest data ani wyjścia update, ani otwarcia publicznego test serwera…
Sprawdzajcie tibia.pl codziennie, lada dzień pojawią się dokładne informacje odnośnie test serwera i nadchodzącego update!
Nie masz Premium Account? Chcesz zwiedzić nowe tereny? Pośpiesz się! Jeszcze zdążysz kupić Premium Account przez tibia.pl! Wiecej informacji w tym temacie.